serwis@kredytdlaciebie.info.pl
Menu

Pożyczki pozabankowe – środki na inwestycje w firmie

Prowadzenie własnej firmy na trudnym i konkurencyjnym rynku wymusza zachowanie ciągłej płynności finansowej. Posiadanie pewnej rezerwy gotówki jest wręcz niezbędne, pozwalając na pokrycie wszelkich nieprzewidzianych wydatków.

Środki niezbędne na inwestycje firmowe.

Jej zdobycie może okazać się trudniejsze, niż nam się wydaje, zwłaszcza kiedy mamy już jakieś zadłużenie, co spowodowało umieszczenie nas w rejestrze Biura Informacji Kredytowej. Uniemożliwia to wzięcie kredytu w banku, ale rozwiązaniem, które pozwoli rozwiązać wszystkie problemy, są popularne i znane wszystkim pożyczki chwilówki.
Przeczytaj również:
http://www.damitv.pl/wiadomosci/10676,czy-bezrobotny-moze-starac-sie-o-otrzymanie-pozycz
http://www.iap.pl/?id=wiadomosci&nrwiad=967243
http://www.darlowo.info/index.php/83-biznes/5620-jakie-wymagania-trzeba-spelnic-aby-dostac-pozyczke
http://www.ebrodnica.pl/finanse-i-ubezpieczenia/8489-pozyczka-spolecznosciowa-czym-jest-i-czy-warto-sie-o-nia-starac.html

Minimum formalności, maksimum satysfakcji

Są one udzielane przez liczne pozabankowe instytucje finansowe, posiadające zazwyczaj rozbudowaną sieć sprzedaży i biura w większości miejscowości w naszym kraju. Wiele z nich wprowadziło też ułatwienia dla klientów w postaci strony internetowej, na której można nie tylko zapoznać się z warunkami wybranej pożyczki, ale i załatwić wszystkie związane z jej wzięciem formalności. Nie ma ich na szczęście zbyt dużo, a większość firm pożyczkowych wymaga jedynie posiadania dokumentu tożsamości np. dowodu osobistego lub paszportu. Zazwyczaj nie trzeba mieć również zaświadczeń o zatrudnieniu i wysokości zarobków, nie jest też sprawdzana historia kredytowa. Wystarczy tylko w obecności pracownika biura lub korzystając ze strony, wypełnić odpowiedni formularz, który zostaje następnie przesłany do dalszej akceptacji. Na decyzję czeka się nie kilka dni jak w banku, ale 30-40 minut, a po podpisaniu umowy dysponujemy już potrzebną gotówką.
Zobacz także:
http://dtp-24.pl/2017/09/19/na-czym-podlega-przedluzenie-terminu-splaty-pozyczki-3
http://e-biznes.pl/pieniadze-nagle-wydatki-mozesz-skorzystac-popularnych-chwilowek
https://www.nowiny.pl/biznes/128620-chwilowka-z-minimum-formalnosci-czy-taka-w-ogole-istnieje.html
http://www.moja-ostroleka.pl/art/1495748350/skad-pozyczyc-pieniadze-gdy-w-banku-nie-ma-sie-zdolnosci