serwis@kredytdlaciebie.info.pl
Menu

W jakich firmach szukać darmowych pożyczek?

Nie brak dzisiaj na ryku finansowym najróżniejszych ofert, jednych lepszych od drugich. Zdecydowanie jednak najciekawszą ofertą, nad jaką warto się pochylić, szukając pieniędzy na określony cel, są darmowe pożyczki, oferowane dzisiaj przez większość dobrych firm pożyczkowych. To prawdziwy hit ostatnich czasów, z którego Polacy szczególnie chętnie korzystają, szukając alternatywnego źródła pieniędzy dla swojego domowego budżetu. Poniżej przedstawiamy dokładną i szeroką listę firm, w których warto skorzystać z darmowej pożyczki.

Z jakich firm pożyczkowych warto korzystać?

Atrakcyjne propozycje na rynku pożyczkowym wynikają głównie z naprawdę ostrej konkurencji. Aby zdobyć klientów i zatrzymać ich przy sobie, potrzebna jest przede wszystkim znakomita oferta. A taka, jak wiadomo, wiąże się z jak najmniejszym ponoszeniem dodatkowych kosztów. W ten sposób powstały darmowe chwilówki, najchętniej zaciągane właśnie za pomocą Internetu.

Pożyczki do 1000 złotych

W tej kwocie możesz pożyczyć pieniądze na przykład w firmie FILARUM. W jej przypadku możesz liczyć na pożyczkę w wysokości 1000 złotych, którą przeznaczysz na absolutnie dowolny cel. Pożyczka przewidziana jest na trzydzieści dni, jakiekolwiek dodatkowe opłaty pojawią się jedynie, jeśli do tego czasu nie zwrócisz całej sumy. Z produktu mogą skorzystać polscy obywatele, posługujący się własnym telefonem komórkowym, znajdujący się miedzy dwudziestym a siedemdziesiątym szóstym rokiem życia. Do wzięcia pożyczki należy również posiadać aktywne konto bankowe w dowolnym banku.
POLOżyczki to kolejna propozycja pożyczki do 1000 złotych na okres trzydziestu dni kalendarzowych. Z promocji darmowej pożyczki mogą skorzystać osoby posiadające polskie obywatelstwo, w wieku od osiemnastu do siedemdziesięciu sześciu lat. Konieczny jest dostęp do konta bankowego, posługiwanie się własna pocztą elektroniczną oraz wykazanie się stałym źródłem dochodów. Osoba starająca się o pożyczkę nie może być w trakcie postępowania komorniczego. W przypadku pożyczek w POLOżyczkach sprawdzane są wszystkie możliwe rejestry, począwszy od BIK. Oczywiście kandydat do pożyczki nie może figurować w żadnym ze sprawdzanych rejestrów.
SohoCREDIT również umożliwia skorzystanie z dodatkowego 1000 złotych na własne potrzeby, jeśli tylko kandydat zobowiąże się do jego spłacenia w przeciągu trzydziestu dni, jeśli posiada własny telefon komórkowy oraz zarejestrowane na siebie konto w dowolnym banku. Z oferty promocyjnej pożyczkodawcy może skorzystać każda osoba znajdująca się w przedziale wiekowym między dwadzieścia a siedemdziesiąt sześć lat.

Pożyczki do 1500 złotych

Jeśli potrzebujesz nieco wyższej sumy pieniędzy, możesz skorzystać z darmowej pożyczki w Ale Gotówka. Tutaj standardowo pożyczasz na okres trzydziestu dni kalendarzowych. Klientami Ale Gotówki mogą być wszystkie osoby, które ukończyły osiemnaście lat i nie przekroczyły siedemdziesięciu pięciu lat. Warunkiem skorzystania z propozycji jest posiadanie własnego konta w dowolnie wybranym banku, ale również muszą liczyć się ze sprawdzeniem swoich danych pod kątem zaległości we wszystkich rejestrach dłużników, jakie pożyczkodawca ma do dyspozycji, a więc m.in. KRD czy BIK. Osoby widniejące w takich rejestrach nie mogą skorzystać z promocyjnej pożyczki.
HaloPożyczka również oferuje swoim nowym klientom darmowe 1500 złotych na własne potrzeby. Warunki promocji są analogiczne do tych z Ale Gotówki, a więc można z nich skorzystać mają minimum osiemnaście, a maksymalnie siedemdziesiąt pięć lat, trzeba posiadać konto bankowe oraz poddać się procedurze weryfikacji swojej wiarygodności kredytowej we wszystkich możliwych rejestrach dłużników. Pożyczka w tym wypadku również przewidziana jest na okres jednego miesiąca.
Miloan także umożliwia swoim klientom pożyczenie kwoty w wysokości 1500 złotych. Na spłacenie zobowiązania klient ma standardowe trzydzieści dni, jednak minimalny wiek jest nieco wyższy – dopiero dwudziestodwulatkowie mogą swobodnie skorzystać z możliwości wzięcia pożyczki w tej firmie. Nie ma natomiast żadnych informacji o górnej granicy wieku pożyczkobiorców. Ważne jest jednak posiadanie własnego konta w banku, a także skrzynki e-mailowej i własnego telefonu komórkowego.
Całkiem za darmo pożyczysz pieniądze w kwocie 1500 złotych na trzydzieści dni również za pośrednictwem VIA SMS. To kolejna propozycja, z której mogą skorzystać osoby między dwudziestym a siedemdziesiątym drugim rokiem życia. Chcąc skorzystać z promocji trzeba posiadać polskie obywatelstwo, stałe źródło dochodów, za pomocą pokryje się powzięte zobowiązanie, nie można mieć za to żadnych opóźnień w spłatach poprzednich zobowiązań, nie można również mieć w danym momencie zaciągniętych innych pożyczek ani kredytów – pożyczkodawca to weryfikuje.
Na troszeczkę dłużej, bo na trzydzieści pięć dni, pożyczysz pieniądze w Pożyczkomacie.pl. Jeśli chcesz zyskać dodatkowe kilka dni na spłacenie zaciągniętej pożyczki w wysokości 1500 złotych, musisz mieć ukończone dwadzieścia dwa lata, musisz mieć również stały dochód, nie mieć żadnych zaległości w przypadku wcześniejszych pożyczek czy innych zobowiązań finansowych. Musisz również liczyć się z weryfikowaniem twoich danych finansowych w najpopularniejszych rejestrach dłużników, takich jak BIK czy KRD. Widnienie w nich dyskwalifikuje z możliwości skorzystania z promocji.
Bardziej elastyczne warunki do spłacenia swojego zobowiązania znajdziesz w firmie Flex Pożyczka, dającej swoim klientom aż sześćdziesiąt dni na spłacenie zadłużenia. To jednak nie wszystko – dla twojej wygody, komfortu oraz bezpieczeństwa pożyczkodawca podzielił spłatę zobowiązania na dwie równe części, znacznie ułatwiające poradzenie sobie ze spłatą całości w terminie. Aby skorzystać z promocji trzeba mieć ukończone osiemnaście lat, a także mieć zdolność do czynności prawnych i własny rachunek bankowy.
W MoneyMan możesz taka kwotę pożyczyć na nietypowe sześćdziesiąt jeden dni od chwili podpisania umowy. W tym wypadku także masz możliwość spłacenia swojego zadłużenia nie w jednej, tradycyjnej racie, ale w dwóch. W tym wypadku pożyczkodawca również wymaga posiadanie zdolności do czynności prawnych, własnej poczty elektronicznej oraz dostępu do Internetu, telefonu komórkowego. W przypadku tego pożyczkodawcy wystarczy mieć ukończone zaledwie osiemnaście lat, aby skorzystać z promocji darmowej pożyczki.

Pożyczki do 2000 złotych

W kolejnym przedziale kwotowym znajdzie się przede wszystkim firma ExtraPortfel i ich oferta darmowej pożyczki na trzydzieści dni. Reszta procedur względem klientów również jest standardowa, a więc wymagane jest posiadanie polskiego obywatelstwa, dodatkowo minimum osiemnaście lat, a maksymalnie siedemdziesiąt. Mimo niższego maksymalnego wieku to dobry, solidny pożyczkodawca i ciekawa oferta.
2 000 złotych za darmo na miesiąc pożyczy ci również Szybka Gotówka. Skorzystać z niej mogą osoby minimum osiemnastoletnie, posiadające telefon komórkowy i własne konto w banku, ponieważ transakcje odbywają się za pomocą Internetu. Nie można jednak znajdować się w żadnych rejestrach dłużników, ponieważ jest to jednoznaczne z odmową udzielenia świadczenia.
Jeśli chcesz szybko zdobyć 2 000 złotych, możesz skorzystać również z oferty darmowej pożyczki od Credit.pl. Możesz ją mieć, zobowiązując się spłacić całość w ciągu trzydziestu dni kalendarzowych, czyli w standardowym dla pożyczek czasie. Chcąc skorzystać z darmowej pożyczki musisz mieć nie mniej jak dwadzieścia jeden i nie więcej, jak sześćdziesiąt pięć lat. Nie możesz mieć żadnych zaległości w opłaceniu rachunków czy innych zobowiązań, na przykład innych pożyczek czy kredytów. Firma zastrzega sobie prawo do sprawdzenia klienta w standardowych rejestrach dłużników, a więc w Biurze Informacji Kredytowej czy w Krajowym Rejestrze Dłużników, a w przypadku podmiotów gospodarczych w Biurze Informacji Gospodarczej oraz ERIF-ie.

Pożyczki do 2500 złotych

Jeszcze więcej możesz pożyczyć od LenOn. Jeśli potrzebujesz na własne wydatki 2500 złotych i masz możliwość spłacenia swojego zadłużenia w ciągu trzydziestu dni, dodatkowo nie jesteś młodszy niż dwadzieścia trzy lata i jednocześnie nie jesteś starszy niż sześćdziesiąt pięć lat, posiadasz własne konto w banku, telefon komórkowy i nie znajdujesz się w żadnym rejestrze dłużników, takich jak BIK czy KRD, ta oferta z pewnością przypadnie ci do gustu. Musisz również wykazać, że posiadasz polskie obywatelstwo.
Wandoo również pożyczy ci pieniądze na trzydzieści dni kalendarzowych i umożliwi ci wypełnienie wniosku w zaledwie kilka minut. Warunkiem skorzystania z promocyjnej oferty jest znajdowanie się w wieku między dwadzieścia a siedemdziesiąt lat. Koniecznie trzeba mieć również własne konto bankowe, telefon komórkowy. Starający się o pożyczkę są również weryfikowani pod kątem zaległości w spłatach swoich innych zadłużeń. Jeśli figurujesz w BIK lub innych rejestrach, twój wniosek może zostać odrzucony.

Pożyczki do 3000 złotych

Kolejny pułap pożyczkowy otwiera firma KUKI ze swoją propozycją 3 000 złotych na okres jednego miesiąca dla wszystkich nowych klientów. Dopuszczone do skorzystania z promocji będą osoby w wieku między dwadzieścia a siedemdziesiąt pięć lat, dysponujące własnym telefonem komórkowym oraz posiadające zarejestrowane na siebie konto bankowe w dowolnej instytucji finansowej. Wnioski mogą składać jedynie osoby z polskim obywatelstwem, posiadające jednocześnie całkowitą zdolność do czynności prawnych.
Jedną z najpopularniejszych firm pożyczkowych na rynku, w której można znaleźć propozycję darmowej pożyczki do 3 000 złotych, jest VIVUS. Warunkiem koniecznym jest zobowiązanie się do spłacenia zadłużenia w czasie nie dłuższym, jak trzydzieści dni. Osobami uprawnionymi do skorzystania z promocji są te między dwudziestym a siedemdziesiątym ósmym rokiem życia, będące polskimi obywatelami. Do zaciągnięcia szybkiej, internetowej pożyczki konieczne jest posiadanie otwartego rachunku bankowego oraz telefonu komórkowego.
Sporą sumę, bo nawet 3 000 złotych, można pożyczyć również od NetCredit. Pieniądze możesz pożyczyć na miesiąc czasu, jednak formalności oraz koniecznych do spełnienia warunków jest nieco mniej. Wystarczy posiadać polskie obywatelstwo oraz prowadzić bieżący rachunek bankowy. Nie można mieć również mniej niż dwadzieścia lat, ani więcej niż siedemdziesiąt.

Gigantyczne pożyczki do 10000 złotych

Czasem wydaje nam się, że pożyczki internetowe są na niskie, niewielkie i możliwe do szybkiej spłaty kwoty. Wonga pokazuje, że firma pożyczkowa jest w stanie również większe kłopoty finansowe. Zanim jednak weźmiesz na siebie tego typu zobowiązanie finansowe, musisz się dokładnie zastanowić – szczególnie nad tym, czy zdobędziesz odpowiednie środki na spłacenie zadłużenia. W przeciwnym razie zostaniesz narażony na dodatkowe koszty, m.in. windykacyjne. Ostatecznie możesz trafić do rejestru dłużników. W przypadku firmy Wonga na spłacenie zobowiązania masz również standardowy miesiąc. Całość musisz jednak spłacić w postaci jednej raty przed upływem terminu wskazanego w umowie pożyczkowej. Tutaj masz szansę na skorzystanie z jeszcze jednego, ale za to bezpieczniejszego rozwiązania, jakim jest skorzystanie z pożyczki na 1 500 złotych, możliwe do spłacenia w ciągu sześćdziesięciu dni. Ta druga z opcji nie jest całkowicie darmowa – trzeba liczyć się z kosztami w wysokości raczej symbolicznych 10 złotych.
Analogiczna propozycją w wysokości 10 000 złotych jest oferta Pożyczka Plus. Za pożyczenie pieniędzy zapłacisz w tym wypadku jedynie 10 złotych. Na jednorazowe spłacenie swojego zobowiązania masz w tym przypadku równy miesiąc. Propozycja przeznaczona jest dla osób, które ukończyły dwadzieścia jeden lat i które jednocześnie nie przekroczyły siedemdziesięciu trzech lat. Promocja skierowana jest dla osób mogących wykazać się posiadaniem stałego, comiesięcznego źródła dochodu. Warunkiem jest również niezaleganie z innymi płatnościami i sprawdzenie swoich danych w rejestrach dłużników.

O czym musisz pamiętać, korzystając z darmowych pożyczek przez Internet

Najważniejszy w przypadku każdej pożyczki, ale szczególnie właśnie w przypadku tych promocyjnych, jest pilnowanie terminu spłaty swojego zadłużenia. Promocjami objęte są jedynie rzetelne i solidnie spłacające swoje zadłużenia klienci, wywiązujący się z umów w określonym czasie. Za spóźnienie grozi ci naliczenie dodatkowych kwot, często również kar umownych, a nawet cofnięcie wszystkich promocyjnych warunków i policzenie ich jako obowiązujących standardowo.